Najlepsze mieszkania w Koninie

Dla osoby mieszkającej samotnie lub też dla młodego małżeństwa, które jeszcze nie ma dzieci, najlepszym rozwiązaniem jest zakup dobrego i niedrogiego mieszkania. W Koninie mamy wiele atrakcyjnych mieszkań do wyboru i opiszemy sobie kilka najlepszych z nich. Mieszkania są najlepszym wyborem dla osób, które codziennie pracują i nie mają czasu, aby zajmować się dużym domem, w którym często trzeba sprzątać. Dodatkowo w mieszkaniu mamy zapewnione ze strony spółdzielni mieszkaniowej takie rzeczy jak ogrzewanie, woda oraz wywóz śmieci, więc nie musimy się nic martwić o tego typu sprawy.

Lista TOP 5 mieszkań w Koninie:

1. Mieszkanie w Koninie na ul. Hiacyntowa jest do nabycia za 295 000 zł i znajduje się na drugim piętrze oraz posiada aż cztery pokoje. Jego lokalizacja jest tak usytuowana, że posiada okna wychodzące na północ południe oraz zachód. Okna były wymieniane i zamontowane zostały nowoczesne plastikowe okna PCV. Wyremontowane zostały także parapety, drzwi wejściowe, kuchnia, pokoje oraz odświeżone zostały ściany. Mieszkanie to posiada również piwnice oraz balkon. 2. Trzypokojowe mieszkanie Konin I Osiedle. Cena tego lokalu również wynosi 295000 zł i usytuowana jest na drugim piętrze. Jest to dość luksusowe mieszkanie, którego powierzchnia wynosi 75,5m2. Mieszkanie to posiada salon z aneksem kuchennym, sypialnie, przedpokój oraz łazienkę z WC. Na ścianach znajdziemy położoną białą cegłę, która stwarza świetny klimat, którego nie znajdziemy w innych mieszkaniach, co czyni je wyjątkowym oraz nowocześnie urządzonym. 3. 255 000 zł to cena mieszkania, które znajduje się na pierwszym piętrze w 10 piętrowym budynku i posiada trzy pokoje. Lokal ten jest po generalnym remoncie i zostały odnowione w nim pokoje kuchnia oraz przedpokój, a także zostały wymienione okna na nowoczesne okna PCV. Mieszkanie to znajduje się blisko placówek oświatowych takich jak przedszkola oraz szkoły, więc jest doskonałym rozwiązaniem dla młodych rodziców. 4. Mieszkanie w Koninie w powiecie szamotulskim w gminie Pniewy to dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w stanie surowym i jego obecna wartość wynosi 246 000 zł. Znajdziemy w nim duży balkon oraz przestronną piwnicę. Data powstania tego lokalu to rok 2016, a jego całkowita przestrzeń wynosi 56m2. 5. Na osiedlu Chorzeń w Koninie możemy zakupić komfortowe mieszkanie, które znajduje się w 2 piętrowym bloku na pierwszym piętrze i posiada 4 pokoje. Jego aktualna wartość wynosi 245000 zł i w tej cenie mamy już pełne umeblowane mieszkanie. Do lokalu dodatkowo otrzymujemy także piwnicę pod blokiem oraz mamy wiele miejsc parkingowych dla właścicieli mieszkań. Lokal znajduje się blisko sklepów szkół oraz miejsc, w których możemy wieczorami spacerować.

Biura nieruchomości w Koninie zajmujące się sprzedażą mieszkań:

  • ABA Nieruchomości Adres: ul. Noskowskiego 1A/128 62-510 Konin Telefon: +48 605 430 225 E-mail: [email protected] Sprawdź pełną ofertę mieszkań w Koninie
  • Biuro Nieruchomości Invicus   Adres: ul. Chopina 23 c, 62-510 Konin Telefon: 63 246 74 44 E-mail: [email protected]
  • Nieruchomości Abakus   Adres: Stanisława Staszica 19, 62-500 Konin Telefon: 63 244 16 44 E-mail: [email protected]