TOP 3 weterynarzy w Warszawie

Wizyta u weterynarza powinna odgrywać ważną rolę w życiu opiekuna każdego czworonoga. Profilaktyczne wizyty pozwalają zapobiec problemom oraz zwiększyć prawdopodobieństwo wczesnej diagnostyka, która pozwala na wykrycie chorób i zaburzeń we wczesnym etapie ich rozwoju. Jest to także doskonały moment na dokonanie szczepień lub innych zabiegów (np. kastracji czy sterylizacji kotów czy psów oraz odrobaczania).  Warto także udawać się do weterynarza każdorazowo, gdy właściciel zwierzęcia zauważy coś niepokojącego w jego zachowaniu. Lekarz weterynarii pozwoli odkryć źródło problemów oraz wskazać opiekunowi jak je wyeliminować i tym samym poprawić zarówno swój komfort, jak i przede wszystkim swojego pupila. Regularne wizyty u weterynarza oraz dokonywanie okresowych badań zwierzęcia pozwala min. wyeliminować niedobry witamin oraz minerałów, a także monitorować ogólny stan zdrowia zwierzaka.

Przychodnia Weterynaryjna OAZA

Jednym z polecanych weterynarzy na terenie Warszawy jest Przychodnia Weterynaryjna OAZA w której można znaleźć odpowiednią opiekę dla zwierząt różnego typu – począwszy od psów i kotów, poprzez gryzonie czy gady. Gabinety w przychodni są przystosowane do obsługi nawet najmniejszych zwierząt oraz są nowocześnie wyposażone co pozwala na podjęcie zarówno wizyt profilaktycznych, jak również bardziej skomplikowanej diagnostyki każdego zwierzaka. W Przychodni Weterynaryjnej OAZA możliwy jest zakup pełnowartościowej karmy dla zwierząt, a także środków pielęgnacyjnych i sprzętu terrarystycznego. Na terenie przychodni prowadzony jest również szpital i hotel dla zwierząt.

Gabinet Weterynaryjny AGAVET

Drugą polecaną przychodnią weterynaryjną w Warszawie jest Gabinet Weterynaryjny AGAVET, którego niewątpliwą zaletą oprócz profesjonalnej obsługi i dobrze wyposażonego wnętrza jest bardzo dobra lokalizacja. Gabinet mieści się niedaleko stacji metra Młociny. Zakres usług weterynaryjnych proponowany przez gabinet AGAVET to przede wszystkim działania z zakresu profilaktyki oraz interny, a także usługi stomatologiczne, położnicze oraz chirurgiczne dla zwierząt. W gabinecie prowadzone jest również chipowanie oraz wydawanie paszportów dla zwierząt.

Przychodnia Weterynaryjna Boliłapka

W TOP 3 gabinetów weterynaryjnych w Warszawie znajduje się również Przychodnia Weterynaryjna Boliłapka. Można w niej znaleźć nie tylko fachową obsługę, ale również nowoczesny sprzęt i aparaturę diagnostyczną. Na terenie przychodni działa również cyfrowa pracownia RTG. Boliłapka specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii weterynaryjnej oraz chorobach psów i kotów, ale można do niej zgłaszać się również z innymi zwierzętami.

Więcej dobrych klinik i gabinetów weterynaryjnych godnych polecenia znajdziecie pod linkiem: weterynarz opinie.