2 sklepy oferujące akcesoria kominowe

Akcesoria kominowe to wymagające produkty, które wykonywane są z najwyższej jakości surowców. Najnowsze technologie wykorzystywane do ich produkcji zapewniają trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Prawidłowe działanie systemu kominowego, odpowiednie parametry i właściwości wszelkich kształtek, kratek wentylacyjnych, czy drzwiczek rewizyjnych uzależnione są przede wszystkim od jakości materiału, z jakiego powstają i technologii ich produkcji. Odporność na ogień i kwas jest jednym z ważniejszych warunków, które akcesoria tego typu muszą spełniać. 

Kominy-wentylacja.pl

Kominy-wentylacja.pl to firma oferująca szeroki wachlarz akcesoriów kominowych charakteryzujących się niezwykłą różnorodnością kształtów, kategorii i wymiarów, oraz łatwością montażu. W ofercie firmy Kominy-wentylacja.pl są obejmy, które można kupić jako centrujące nastawne, oraz centrujące, a przydatne są podczas montażu komina.

Ponad to w ofercie firmy są zaciski montażowe, konsole wsporcze pełniące funkcję podparcia dla komina, czy drzwiczki czystki wykonane ze stali kwasoodpornej lub stali żaroodpornej. Dostępne są w dwóch rozmiarach i zapewniają szczelność instalacji kominowej. Osłony przeciwdeszczowe, przejścia dachowe i inne akcesoria potrzebne do montażu komina, są w stałej ofercie firmy.

Schiedel

 Schiedel to firma oferująca akcesoria kominowe najnowszej generacji, gwarantujące bezpieczeństwo i najwyższą jakość surowców. Jest to kolejna z wiodących firm na rynku budowlanym. Akcesoria będące w stałej ofercie stanowią unikalne rozwiązania w procesie montażu komina. Przykładem jest uszczelniająca masa typu SKD. Spełnia funkcję renowacyjną kominowych przewodów odprowadzających spaliny z urządzeń grzewczych.

Zestaw zbrojeniowy z kolei ma za zadanie usztywnić i ustabilizować wysokie kominy, uchwyty kominowe natomiast nadają przejściu dachowemu sztywności poziomej, przy jednoczesnym oddzieleniu komina od konstrukcji budynku. Do zabezpieczenia wewnętrznego przewodu kominowego, firma proponuje daszki kominowe w trzech różnych rozmiarach. W ofercie są również min. adaptery przejściowe, a także maksymalnie energooszczędne systemy kominowe z podwójną izolacją.