Balsam do twarzy

Norweski balsam intensywnie nawilżający Neutrogena to bogactwo kremu w nawilżającym balsamie, specjalnie opracowanym, aby zapewnić komfort wysuszonej skórze. Formuła z Norwegii została potwierdzona laboratoryjnie, że zapewnia czynne nawilżenie do dziesięciu warstw głęboko w skórze, przez 24-godzinne nawilżenie i długotrwałą jedwabistość skóry. Jego nietłusta konsystencja wtapia się w skórę natychmiast, pozostawiając ją ukojoną i miękką.

Opakowanie balsamu

Balsam do twarzy ma klasyczne opakowanie w okrągłym pudełku. Zarówno podstawa jak i pokrywka są wykonane z tworzywa sztucznego. W górnej części słoiczka znajduje się folia, dzięki czemu możesz mieć gwarancję świeżości i braku zanieczyszczeń.

Konsystencja balsamu

Konsystencja produktu jest jak gęsta śmietana, a nie ciężkie masło. Ma biały kolor. Balsam rozprowadza się bardzo gładko i łatwo na skórze. Ma bardzo skuteczny poziom absorpcji, nie pozostawiając żadnych śladów na skórze. Balsam do twarzy ma właściwość natychmiastowego wchłaniania w skórę. Jeśli pomijasz nawilżanie swojego ciała, ponieważ nie możesz czekać dwóch minut, jakie zajmuje przeważnie wchłanianie się w skórę kremów – ten balsam Neutrogena jest dla Ciebie – (specyfikacja produktu: https://neutrogena.com.pl/product/15). Po nałożeniu moja skóra jest dobrze nawilżona, ale nie lepka lub tłusta. Uwielbiam takie uczucie. Jeszcze jedną rzeczą, która pokazuje, dobre działanie kremu, fakt, że skóra jest trochę ciepła po zastosowaniu. Mam bardzo wrażliwą skórę, a ten produkt nie spowodował u mnie żadnego zaczerwienienia ani wyprysków.

Produkt można stosować na całe ciało, a także na twarz. Miękką, gładką, elastyczną i dobrze odżywioną skórę. Usuwa suchą skórę w ciągu kilku zastosowań, a rezultaty są widoczne po pierwszym użyciu. Używam kremu do rąk w zimie, kiedy moje ręce wysychają, a czasami skóra na końcach palców pęka boleśnie. Balsam szybko łagodzi ból i rozpoczyna proces gojenia dotkniętej skóry.

Przy każdym zastosowaniu potrzebna jest tylko niewielka ilość, więc opakowanie 200 ml starcza na dość długo.

Zapach

Ma przyjemny zapach – świeży i delikatny dla skóry, który zapewnia uczucie komfortu po aplikacji. Z pewnością nie przypomina nawet lekkich perfum.

Zalety balsamu z neutralnej norweskiej formuły Deep Moisture Comfort:

⦁ Małe, poręczne opakowanie

⦁ Łatwo się wchłania

⦁ Niekleisty i nietłusty

⦁ Lekko perfumowany

⦁ Nie drogi

⦁ Idealny do suchej skóry

⦁ Może być również stosowany na twarz

⦁ Rezultat miękkiej, gładkiej skóry

Neutrogena Norwegian Formula Deep Moisture Comfort Balm zawiera glicerynę, a także masło shea, które intensywnie odżywiają i zmiękczają skórę.