Czym zajmuje się dział HR?

Szeroko pojęte zarządzanie zasobami ludzkimi – to główne zadanie firmowego działu HR, zwanego również działem personalnym. Proces rekrutacji oraz wdrożenia, prowadzenie dokumentacji pracownika, zarządzanie programem szkoleń, system benefitów, dbanie o terminy związane z zatrudnieniem, przygotowanie raportów czy sprawozdań, a także troska o dobrą atmosferę – z pewnością w każdej mniejszej i większej firmie potrzebne są osoby, które zajmą się tym obszarem!

Dział HR w firmie czy usługa outsourcingowa?

Chciałbyś, aby proces rekrutacji oraz szkoleń, jak również obsługa dokumentacji, akt osobowych oraz monitorowanie terminów związanych z zatrudnieniem pracowników były na najwyższym poziomie? Dział HR to z pewnością ważny obszar, który wpływa zarówno na atmosferę w firmie, jak również funkcjonowanie wszystkich firmowych działów. Administracja, kadry, płace to totalnie nie Twoja dziedzina? W takim razie powierz te zadania profesjonalnej firmie zewnętrznej i postaw na HR outsourcing! Doświadczeni specjaliści, którzy są na bieżąco z przepisami i wszelkimi najświeższymi informacjami, z pewnością usprawnią procesy HR w firmie, a dzięki temu Ty będziesz mógł skupić się na swoich celach biznesowych, strategicznych i rozwoju!

Jakie korzyści niesie ze sobą HR outsourcing?

Rzetelna i skrupulatna obsługa specjalistów w tej branży wraz z pełną odpowiedzialnością za wykonywane operacje HR, redukcja kosztów związana z koniecznością stworzenia działu, zatrudnienia pracowników i cyklicznych szkoleń, stałe wsparcie w kontakcie z instytucjami państwowymi oraz podczas audytów, pełna poufność danych, szeroki wybór usług z zakresu HR, administracji oraz księgowości, a także wprowadzenie nowoczesnych, ułatwiających wiele czynności rozwiązań informatycznych. HR outsourcing to z pewnością dobry wybór zarówno dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw, start up’ów czy korporacji. Zapoznaj się szerzej z zaletami HR outsourcingu, odwiedź stronę ca-staff.eu i wprowadź go do swojej firmy jak najszybciej!