Dostawa wody mineralnej do domu – Warszawa, cennik

To, że woda jest nam niezbędna do życia – wie każdy, ale już jeśli chodzi o dostawę wody mineralnej do domu wydaje się, że zdania mogą być nieco podzielone. Choć jeszcze są grupy ludzi, którzy uważają to za fanaberię, to coraz więcej osób, a zwłaszcza w tak wielkich miastach jak Warszawa zaczyna coraz wyraźniej dostrzegać zalety takiego rozwiązania. Ile kosztuje ta przyjemność?

Woda do domu – ile to kosztuje w Warszawie?

Okazuje się, że końcowa cena nie jest tyle uzależniona od samego dostawcy, co od wody która jest dostarczana. Rozstrzał jest dość spory, bo o ile za 0,5 litrową butelkę Dobrowianki trzeba zapłacić niecały 1 złoty, to już bardziej ekskluzywny kryształ to wydatek rzędu blisko 3 złotych.

Ceny przykładowych wód znajdujących się pomiędzy powyższymi to:

  • Nałęczowianka 0,5l ~ 1,19 zł
  • Żywiec Zdrój 0,5l ~ 1,26 zł
  • Muszynianka 0,5l ~ 1,23 zł
  • Kropla Beskidu 0,5l ~ 1,49 zł
  • Cisowianka 0,5l ~ 0,94 zł

Oczywiście zwykle im większa ilość bądź większa pojemność butelek – tym cena za dostawę bardziej opłacalna, stąd osoby korzystające z tych usług często wykazują tendencję do zapewniania sobie bardziej obfitych zapasów za jednym zamachem.

Dostawa wody mineralnej pod drzwi – o czym pamiętać?

Wybierając firmę i samą wodę warto mieć na uwadze cenę, to co na nią wpływa oraz kilka innych aspektów wartych wzięcia pod uwagę.

Zwykle dostawa jest najbardziej w systemie paletowym i na terenie Warszawy, jednak wiele firm ze stolicy zdaje się dzisiaj poszerzać swoją ofertę zapewniając dostęp do świeżej wody również chętnym klientom z okolicznych powiatów, a nawet w obrębie całego województwa. Wszystko jest możliwe do wykonania, ale oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu warunków – tak, aby obie strony były zadowolone. Przy naprawdę dużych zamówieniach zwykle dostawca zapewnia także przy dostawie windę rozładunkową. Nierzadko istnieje także możliwość negocjacji, których ostateczny wynik jest zwykle ściśle związany z wielkością i częstotliwością zamówień.

Jedno jest pewne – dostawa wody do domu powinna być traktowana, jak inwestycja w siebie, w zdrowie własne i swoich bliskich. Więcej na temat samej dostawy, aktualnych cen, jak i trendów i faktów związanych z odpowiednim nawodnieniem można znaleźć na stronie hurtowni zajmującej się dostawą wody do domu – amido.com.pl. Warto zaglądać i poszerzać swoją wiedzę na ten temat, by czerpać jak najwięcej korzyści z prawidłowego nawodnienia. To szczęście, że mamy tak łatwy dostęp do wody pitnej – nie oczywistość i nie powinno się, a nawet nie można tym zapominać, również rozważając zamawianie dostawy.