Naturalny i bezinwazyjny sposób na bóle sta-wów i zwyrodnieniowe!

Masz problemy z chodzeniem, często bolą Ciebie stawy, kolana, czy biodra? Coraz trudniej wchodzisz po schodach, czy nie możesz długo stać w jednej pozycji? Są to najczęściej objawy choroby zwyrodnieniowej stawów na którą cierpi bardzo dużo osób. Często towarzyszy jej nawracający ból i cierpienie. Jak podnieś komfort życia chorych? Czy można im jakoś pomóc? Oczywiście, że tak. Powrót do medycyny naturalnej, nowoczesne ziołolecznictwo to sposób na złagodzenie tych dolegliwości. Wyroby gorczycowe takie jak: materace gorczycowe, poduszki gorczycowe, opaski z gorczycy na nadgarstki, czy pasy gorczycowe na kolana, kręgosłup, łokcie, bark, biodra, lędźwie skutecznie pomagają w takich właśnie dolegliwościach. A ich główną zaletą jest to, że są naturalne i nie obciążają żołądka, wątroby, narządów wewnętrznych. Działają zewnętrznie i nie zawierają sztucznych barwników, czy konserwantów. Są to wyroby medyczne z nasion gorczycy wpisane do rejestru produktów leczniczych, wyrobów medycznych i produktów biobójczych. I używane są już od wielu lat, bo gorczyca biała stosowana jest już od 3000 lat p.n.e.

Produkty z gorczycy nie tylko na stawy! To recepta na bóle!

Unikalne właściwości gorczycy białej pochodzą z nasion tej rośliny. Małe ziarenka gorczycy białej, które znajdują się w materacu gorczycowym, czy poduszkach gorczycowych –  wytwarzają silne pole biologiczne, które pozytywnie wpływa na organizm człowieka. Pole to zbliżone jest do naturalnego biopola człowieka, wzmacnia je i uzupełnia jego braki. W ten sposób regulacja biopola człowieka przyczynia się do produkcji zdrowych komórek, co jest elementem wspomagającym procesy leczenia. Dlatego też spanie na materacu gorczycowym, takim jak w linku https://www.zdrowapolka.pl/materac-gorczycowy-150x60cm-gorczyca-biala.html czy na poduszce gorczycowej usprawnia układ kostny, pozbawia bólów reumatycznych, stawów, zwyrodnieniowych, mięśniowych, artretycznych, pourazowych. Wyregulowanie pola biologicznego człowieka jest bardzo istotne w przypadku występowania stanów napięć nerwowych,  depresji, nerwic, czy nerwobóli. Stosowanie poduszek z gorczycą białą obniża występowanie tych objawów, pozwala się wyciszyć i odprężyć. A właściwości rozgrzewające gorczycy białej wspomagają procesy rehabilitacji umożliwiając rozluźnieni mięśni rehabilitowanych, łagodzą one bóle i działają kojąco podczas ćwiczeń.

Antidotum na migreny, bóle głowy i uszu!

Gorczyca biała stosowana jest także w czapkach , czy opaskach gorczycowych. Okłady stosowane na głowę pomagają wszystkim, którzy borykają się z problemami migren, czy bóli głowy, uszu, zatok. Produkt zakładamy w ten sposób, aby poduszeczka z gorczycą znajdowała się na czole pomiędzy skroniami, jak na zdjęciu w linku https://www.zdrowapolka.pl/opaska-gorczycowa-na-zatoki-opaska-z-gorczycy.html Czapki i opaski na czoło z gorczycą polecane są szczególnie w okresie jesiennym, zimowym i wiosną. Kiedy stosować wyroby gorczycowe i w jaki sposób?  Materace gorczycowe, poduszki z gorczycą, czy jaśki należy stosować do spania, podczas  odpoczynku. Pamiętajmy, że 1/3 część naszego życia spędzamy w łóżku, dlatego też dobrze jest zadbać o jakość naszego snu i zapewnić sobie oraz swojej rodzinie zdrowy, spokojny, regenerujący odpoczynek. Wybierając materac gorczycowy, oprócz działania przeciwbólowego, czy bezsennego zapewniamy sobie także prawidłowe podparcie dla naszego kręgosłupa. Musimy pamiętać, że  przed zastosowaniem wyrobów z gorczycy białej należy zabezpieczyć je przed zalaniem, zawilgoceniem. Najlepszym sposobem jest położenie na materac gorczycowy prześcieradła nieprzemakalnego paroprzepuszczalnego, oddychającego takiego jak w linku https://www.zdrowapolka.pl/przescieradlo-nieprzemakalne-paroprzepuszczalne.html Wybierając ten produkt otrzymujemy, aż dwa  – jeden to miękkie i przyjemne dla skóry prześcieradło frotte, a drugi to ochraniacz nieprzemakalny na materac, który zabezpieczy nam wyrób gorczycowy przed wilgocią, roztoczami, płynami fizjologicznymi. Jeżeli chcemy nosić produkty gorczycowe w ciągu dnia wybierzmy pasy czy opaski gorczycowe zapinane na regulowane rzepy i paski.

Nasz naturalny i sprawdzony skarb – wyroby gorczycowe!

Co musimy wiedzieć przed zakupem tych produktów? Aby długo cieszyć się poduszkami gorczycowymi, czy materacami zwracajmy uwagę przed zakupem na datę ważności produktu. Powinna ona wynosić około 2 lat. Wtedy mamy gwarancję, że gorczyca biała użyta do produkcji jest świeża i będzie działała wytwarzając silne pole biologiczne. Należy sprawdzić także, czy jest to  wyrób medyczny, ponieważ mamy wtedy gwarancję, że produkty są bezpieczne i przebadane, wysokiej jakości. Korzystajmy z naturalnych, sprawdzonych i stosowanych już od wielu lat naturalnych wyrobów gorczycowych. Które w naturalny i bezinwazyjny sposób łagodzą dolegliwości bólowe. To skuteczny sposób w leczeniu chorób zwyrodnieniowych stawów, reumatyzmu, kręgosłupa, zespołów bólowych kręgosłupa. Można więc śmiało powiedzieć, że nasze wyroby gorczycowe dostępne w sklepie medycznym www.zdrowapolka.pl to cud natury. Korzystajmy z nich w trosce o swoje zdrowie i swoich najbliższych.