Sala konferencyjna w hotelu w okolicach lotniska Modlin – woj. Mazowieckie

Nowy Dwór Mazowiecki jest miejscowością świetnie zlokalizowaną pod względem logistycznym. Blisko Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin oraz w niedalekiej odległości od centrum Warszawy, co sprawia, że staje się świetnym miejscem na zorganizowanie konferencji czy spotkań biznesowych. Lokalizacja niewątpliwe ułatwia dotarcie na miejsce a położenie umożliwia odpoczynek z dala od zgiełku miasta.

Holiday Park Hotel

Hotel jest zlokalizowany w odległości ok 25 km od Lotniska Modlin Warszawa. Do dyspozycji gości pozostaje 15 klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni powyżej 1000 m2. Największa sala szkoleniowo – konferencyjna w mazowieckim (http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/) jest w stanie zmieścić do 300 osób w ustawieniu teatralnym. Standardowe wyposażenie sal obejmuje m.in. nagłośnienie, mikrofony, projektory, TV czy dostęp do Internetu. Na specjalne życzenie klienta obsługa zadba o tłumaczenia symultaniczne, transmisje online, fotografów/kamerzystów, oświetlenie oraz obecność hostess. O szczegóły zadba Dedykowany Meeting Concierge. Ponadto, hotel oferuje 240 miejsc noclegowych w pokojach o zróżnicowanym standardzie, z bezpłatnym dostępem do Internetu.

Hotel Royal

Obiekt usytuowany w odległości ok 3 km od Lotniska Modlin. Hotel w swojej ofercie posiada 4 sale konferencyjne, w których może pomieścić do 1000 osób. Największa z nich przeznaczona jest nawet dla 500 uczestników. Oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb organizatora, od którego zależy między innymi ustawienie sali oraz pakiet dodatkowych benefitów. Gościom przysługuje pełen pakiet żywieniowy w hotelowej restauracji. Organizowane spotkania mogą również zostać wzbogacone ofertą rozrywkową w formie imprezy integracyjnej. Każdy gość może skorzystać z opcji noclegu, a korzystającym z Lotniska Modlin, obsługa oferuje transport specjalnym Shuttle Busem.  Hotel Mazovia (wcześniej Best Western Airport Modlin Hotel)

Hotel Mazovia (wcześniej Best Western Airport Modlin Hotel)

Hotel Mazovia (wcześniej Best Western Airport Modlin Hotel) Hotel zlokalizowany jest w odległości ok 8 km od Lotniska Modlin. Obiekt dysponuje trzema dużymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi a obsługa może przygotować na specjalne życzenie kolejna trzy, mniejsze sale. Wyposażenie techniczne każdej z sal obejmuje: bezprzewodowy internet, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, TV, rzutniki oraz projektory multimedialne. Obsługa techniczna jest gwarantowana przez pracowników hotelu. Istnieje również możliwość zamówienia usług dodatkowych, takich jak serwis kawowy, śniadania biznesowe oraz menu konferencyjne. Dla uczestników kilkudniowych konferencji hotel oferuje noclegi w 65 komfortowych pokojach z łazienkami.