Soczewki okulistyczne

Soczewki okulistyczne różnych firm mogą znacząco różnić się między sobą. Nie zapewniają one takiej samej jakości obrazu, dlatego najlepiej stawiać na sprawdzone marki, które od wielu lat cieszą się zaufaniem okulistów na całym świecie.

Dla okulistów – soczewki Volk

W dziedzinie tej niewątpliwie przodują markowe soczewki Volk. Firma ta stale rozwija swoje produkty, opracowując je przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologicznych. Firma Volk jest znana na całym świecie jako projektant i producent wysokiej jakości soczewek okulistycznych. Amerykański producent opracował rewolucyjne w tej dziedzinie rozwiązania i od lat dostarcza niezawodne soczewki na rynek europejski. W szerokiej gamie produktów tej marki znaleźć można soczewki chirurgiczne i diagnostyczne przeznaczone do badań z użyciem oftalmoskopów, lamp szczelinowych lub witrektomii. Soczewki Volk zapewniają wyjątkowo szerokie pole widzenia, duże powiększenie, a także krystalicznie czysty obraz. Dzięki unikalnemu kształtowi powierzchnia szkła oraz powłoki nie powoduje zniekształceń i jest odporna na odblaski. Produkty te umożliwiają doskonałe widzenie stereoskopowe, nawet przez wąską źrenicę i doskonale sprawdzają się w diagnostyce. Czyszczenie ich jest proste -sprowadza się do przetarcia soczewki łagodnym mydłem i spłukania czystą wodą. Do dezynfekcji można też używać łagodnych detergentów.

ClearPod – lider wśród soczewek

Soczewka ClearPod została zaprojektowana przy użyciu najnowszych technologii, w taki sposób, aby przekierowywać ciepłe powietrze z dala od ścieżki optycznej. Do minimum ogranicza ona zaparowanie i umożliwia uzyskanie czystego obrazu. Dzięki temu badania lub zabiegi mogą być wykonywane bez przerw. Soczewki ClearPod są wyposażone w specjalny kołnierz, który umożliwia zachowanie właściwej odległości od pacjenta i eliminuje konieczność bezpośredniego kontaktu. Soczewki te odznaczają się zoptymalizowanym kształtem, dzięki czemu można je łatwo dopasować. Wyposażone są w krawędź po wewnętrznej stronie, która działa jako tylny ogranicznik, umożliwiający wygodne umiejscowienie soczewki we właściwej pozycji. Gdzie nabyć drobny sprzęt okulistyczny do Twojego gabinetu? Soczewki okulistyczne najlepiej nabyć w sprawdzonym miejscu, takim jak sklep MDT.pl Znajdziesz tam modele przeznaczone do badań z użyciem oftalmoskopów, lamp szczelinowych, a także do innych zastosowań, pochodzące od najlepszych w branży producentów. Odwiedź sklep MDT.pl i zaopatrz Twój gabinet w doskonałe soczewki okulistyczne już dzisiaj!