Tanie baterie umywalkowe – Zobacz, listę 5 baterii!

W każdej łazience, bez względu jej metraż czy styl aranżacji musi znaleźć się kilka podstawowych elementów wyposażenia. Jednymi z nich są baterie umywalkowe. To właśnie bowiem z tego rodzaju armatury korzystamy najczęściej w ciągu dnia. Sama bateria umywalkowa zazwyczaj znajduje się naprzeciwko wejścia do łazienki – z tego względu powinna być nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna. Jeśli chcesz poznać listę topowych modeli baterii umywalkowych oraz dowiedzieć się, gdzie można je korzystnie kupić – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Dobra bateria umywalkowa – to znaczy jaka?

Nie każda bateria umywalkowa, która znajduje się na rynku, jest produktem godnym polecenia. Wiele zależy od samego materiału, z jakiego została wykonana, a także i od tego w jaką głowicę jest wyposażona oraz czy posiada funkcje, dzięki którym możliwe jest zmniejszenie zużycia wody, podczas codziennego, normalnego użytkowania.Baterie, które są polecane przez ekspertów wykonywane są zazwyczaj z mosiądzu. Materiał ten jest trwały, odporny na korozję, poza tym posiada właściwości antyseptyczne.

Bateria umywalkowa podtynkowa Omnires czarna

Istotna jest także sama głowica. Głowice ceramiczne w bateriach są już pewnego rodzaju standardem u dobrych producentów. Modele “no name”, które jednak znajdują się w marketach mogą ich nie mieć, a tańsze i gorsze jakościowo zamienniki. Jeśli mówimy o bateriach umywalkowych czarnych czy złotych, istotna jest również ich powłoka zewnętrzna. Ważne jest bowiem to, by była trwała i odporna na wiele czynników. W innym przypadku, nawet po krótkim czasie użytkowania bateria może stać się mało estetyczna, a także i niefunkcjonalna. Wybierając niemarkową baterię umywalkową można mieć także problem z otrzymaniem do niej niezbędnych części zamiennych. Z tych względów warto jest postawić na baterie umywalkowe, które pochodzą od dobrych i sprawdzonych producentów, takie które są polecane przez ekspertów i cieszą się dobrymi opiniami użytkowników.

Bateria umywalkowa Deante Arnika gold

Polecane baterie umywalkowe

W ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl znajduje się szeroki wybór baterii umywalkowych. Są to produkty markowe, dobre pod względem i ciekawe wizualnie. Z wszystkich modeli wybraliśmy trzy, które cieszą się wciąż sporą popularnością, zaliczyć można do nich:

  • Bateria umywalkowa Deante Arnika złota – model ten zachwyca swoją estetyką, ale i funkcjonalnością. Ze względu na swój design bateria Deante Arnika sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych. W ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl model ten znajduje się w atrakcyjnej cenie.

  • Bateria umywalkowa podtynkowa Omnires Y czarna – model ten cieszy się z każdym rokiem coraz większym zainteresowaniem. Armatura podtynkowa sprawdza się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych. Czarna armatura Omnires przez ekspertów uznawana jest za jedną z lepszych na rynku.

  • Bateria umywalkowa wysoka Deante AGAWA – jest to model chromowany. Bateria na końcu wylewki posiada perlator, dzięki któremu wypływająca woda jest napowietrzana, ma większą objętość i w rezultacie zużywa się jej mniej.