TOP 4 mieszkania na sprzedaż Konin

Konin to piękne miasto, do którego co roku przyjeżdża tysiące turystów. Niektórzy z nich tak bardzo zakochują się w tym mieście, że postanawiają zakupić tutaj dom i zamieszkać na stałe. W Koninie mamy wiele nieruchomości, które możemy nabyć. Możemy zarówno zakupić dom, jak również mieszkanie czy jakiś inny lokal użytkowy, aby zacząć tutaj nawet prowadzić własną działalność gospodarczą.

W tym artykule opiszemy sobie TOP 4 mieszkania na sprzedaż Konin

1. Konin ul. Powstańców Wielkopolskich – 2 pokoje, III piętro

Mieszkanie, które możemy nabyć w Koninie na ul Powstańców Wielkopolskich znajduje się w 3 piętrowym budynku. Wszystkie niezbędne Media tak jak woda prąd kanalizacja czy ogrzewanie miejskie są już zainstalowane. Do tego mieszkania dodatkowo otrzymujemy piwnice oraz swój parking. W mieszkaniu zostały zamontowane takie rzeczy jak płytki kuchenne, zabudowa kuchenna, szafa w zabudowie, podwieszany sufit oraz w łazience znajdziemy kabinę prysznicową. Mieszkanie posiada oczywiście nowoczesne okna PCV plus zewnętrzne rolety. Cena tego mieszkania wynosi 135 000 zł a jego powierzchnia to 37,73 m2.

2. Konin, osiedle Chorzeń – I piętro, II pokoje

Mieszkanie na osiedlu Chorzeń możemy nabyć już za 205000 zł. Mieszkanie to ma powierzchnię 51,60 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku. Czynsz, jaki będziemy płacili po zakupie tego mieszkania wynosi jedynie 320 zł. Całe mieszkanie zostało starannie wykończony i posiada niezbędne rzeczy do zamieszkania od zaraz. Do mieszkania otrzymujemy piwnice, a także drzwi wejściowe od klatki i odpowiadamy za pomocą domofonu.

3. Sprzedam mieszkanie z wyposażeniem V osiedle parter

Kolejne Mieszkanie składa się z dużego pokoju kuchni oraz posiada oddzielną łazienkę i oddzielne na toaletę. Ma duży przedpokój a także zakupując mieszkanie otrzymujemy wszystkie meble oraz cały sprzęt AGD i RTV. W mieszkaniu zostały również zamontowane nowoczesne okna PCV wraz z wewnętrznymi roletami. Nowe drzwi wejściowe, a także znajduje się to mieszkanie w świetnej lokalizacji gdzie w pobliżu są szkoły kościół przystanki komunikacji miejskiej oraz niedaleko mamy do centrum miasta. Mieszkanie to posiada 25,56 m kwadratowe i kosztuje obecnie 124000 zł.

4. Sprzedam mieszkanie w centrum Konina

Mieszkanie, które znajduje się na pierwszym piętrze w mamy bloku posiada powierzchnię 62,50 m2 i cały blok, w którym znajduje się to mieszkanie został wykonany z cegły. Mieszkanie posiada aż 3 pokoje wyposażone w kuchnię urządzoną łazienkę oraz toaletę. Mamy również swój balkon oraz piwnicę A lokal został wybudowany na ul Powstańców Wielkopolskich. Obecna cena, która jest do negocjacji i wynosi 209000 zł.

Zobacz więcej ofert na: abanieruchomosci.pl