Wózki anestezjologiczne importera z Żywca – Euro-Medical – Polecamy

Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.
Firma Euro-Medical z Żywca posiada szeroką ofertę wózków. Wózki reanimacyjne są naszym wiodącym produktem.
Wózki reanimacyjne z naszej oferty – Zapraszamy

Wózki do anestezjologii są oferowane w wielu konfiguracjach oraz rozmiarach, mają także wymagania dotyczące bezpieczeństwa ich stosowania. Oferujemy wiele konfiguracji wózków anestezjologicznych do różnych zastosowań. Wózki medyczne dostępne są zarówno w konfiguracji całkowicie stalowej, jak również lekkiego aluminium z wykończeniem proszkowym. Wózek anestezjologiczny przeznaczony jest do placówek medycznych na oddziały zabiegowe, oddziałowe oraz ratunkowe. Wózki do anestezjologii posiadają w standardzie nadstawkę anestezjologiczną z dziesięcioma lub pięcioma pudełkami na leki. Wózki anestezjologiczne są dostępne w różnych konfiguracjach szufladowych. Dostępne są wózki cztero, pięcio oraz sześcio szufladowe. Blat roboczy wózka wykonany jest ze stali nierdzewnej, panele boczne wózka wyposażone są w szyny montażowe na akcesoria za dopłatą takie jak kosze na odpady medyczne, kosz druciany, misy ze stali nierdzewnej czy pojemniki na zużyte igły. Wózek anestezjologiczny osadzony na 4 kołach jezdnych z hamulcem. Wózek dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Jeżeli szukasz wózka do anestezjologii skontaktuj się z naszą firmą. Zachęcamy do współpracy. Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą jak również doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od wielu lat budujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat. Jeśli interesuje cię oferta na kardiomonitor, pulsoksymetr, aparat ekg, aparat ktg to musisz odezwać się do nas.

Polecamy również zainteresować się naszymi wózkami do przewożenia chorych na leżąco w różnych konfiguracjach.
Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej mamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeśli chcesz poznać naszą pełną ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma pracujemy na runku już ponad 12 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy setki projektów w zakresie dostaw sprzętu dla krajowych oraz zagranicznych klientów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w różnych placówkach na terenie kraju. Naszymi klientami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki. Informacje o nas znajdziesz tutaj: euro-medical.pl

Oto nasze namiary:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 1934-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres email: [email protected]