5 najtańszych domów w Kole

Każdy z nas marzy o tym, aby mieć swój piękny dom najlepiej jeszcze z ogródkiem oraz z garażem. Mamy na polskim rynku wiele różnych nieruchomości, które możemy zakupić zarówno małych domów, jak również tych średnich czy nawet bardzo dużych. Niektórzy decydują się także, aby zakupić dom od razu z budynkiem gospodarczym, w którym mogą prowadzić własną firmę.

Poniżej przeczytasz o pięciu najtańszych domach w Kole:

1. Sprzedam dom w Kole.

Dom jednorodzinny w Kole, który znajduje się na ul Korczaka 1 jest wybudowany w tak zwanej dzielnicy, gdzie znajdują się domki jednorodzinne. Budynek ten został wybudowany w okolicach szkoły Hal sportowych, a także supermarketów i niecały kilometr Dzieli nas od centrum miasta. Warto również wspomnieć, iż dom leży w dzielnicy, w której panuje spokój i cisza. Dom posiada 4 sypialnie 2 salony dwie kuchnie oraz dwie łazienki. Ponadto mamy własnej garaż kotłownie balkon taras oraz dodatkowe Pomieszczenie, w którym możemy przeznaczyć na własne potrzeby. Całkowita Powierzchnia działki wynosi 688 metrów kwadratowych a cena, jaką musimy zapłacić za tę nieruchomość to 230 000 zł.

2. Koło – do centrum około 1,5 km – Budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony.

Dom stoi na działce, która posiada już najważniejsze Media takie jak woda kanalizacja oraz możliwość podłączenia ziemnego gazu. Budynek został wybudowany już w latach 90 i jest wykonany z cegły. Ogrzewany jest za pomocą węgla i posiada piękny kominek w salonie. Budynek ten Posiada także dodatkowe podpiwniczenie. Ostatni remont został wykonany 2011 roku i wtedy zostały wymienione kaloryfery okna zostały odnowione ściany, które zostały pokryte z gładzią i glazurą, a także zmienione zostały podłogi oraz całkowicie została wykończona łazienka i została zbudowana kabina prysznicowa, oraz wanna. Całkowita powierzchnia wynosi 1065 m kwadratowych i aktualna cena to 335000 zł.

3. Koło – budynek mieszkalny w pobliżu Starego Rynku.

Ten budynek mieszkalny został wykonany w 1982 roku i zostały w nim dokonywane już 2 remonty 2004 r. i 2009 r. Budynek obecnie posiada nowoczesne okna wymienione kaloryfery nowoczesne drzwi wejściowe, a także zostało wymienione ogrzewanie i teraz jest zasilany ekogroszkiem. Na działce tej znajduje się jeszcze dwa inne budynki, a cena za tą działkę wynosi 355 000 zł.

4. Sprzedam ładny i duży dom w Kole ul. Energetyczna.

Dom w stanie surowym to kolejna posiadłość w kole, którą można nabyć. Teren cały został ogrodzony i mamy tutaj możliwość wykończenia domu według własnych potrzeb oraz nie musimy się martwić o antresole wolę oczka czy taras. Cena tego obiektu na dzień dzisiejszy to 385 000 zł a jego powierzchnia całkowita wynosi 900 m kwadratowych.

5. Koło – Dom o wysokim standardzie wykończenia – materiały wysokiej jakości.

Duży budynek jednopiętrowy, który posiada do użytku zarówno poddasze, jak również podpiwniczenie. Dom można całkowicie zagospodarować dla własnego użytku, jak również część budynku gdzie iść na działalność gospodarczą. Aktualnie ten obiekt kosztuje 469000 zł.

Domy kupisz na stronie biura Aba Nieruchomości