Charakterystyka konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium

Szukasz ciekawej alternatywny w postaci wysokiego oprocentowania dla swoich oszczędności? Zapraszamy do Banku Millennium po Konto Oszczędnościowe Profit. Cenisz bezpieczeństwo i przejrzyste zasady? To konto jest stworzone dla Ciebie.

Niezależnie czy jesteś nowym klientem, czy masz już u nas jakieś produkty, skorzystaj z oferty Konta Oszczędnościowego Profit

U nas dostaniesz ponadprzeciętne oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku. Jeśli dysponujesz dodatkowymi środkami to u nas możesz je bezpiecznie i szybko ulokować. Konto możesz otworzyć zarówno przez Internet jak i w placówce bankowej. Twoje pieniądze będą oprocentowane od momentu pierwszej wpłaty przez 3 kolejne miesiące. Możesz ulokować nawet do 100 000 zł. Cała kwota będzie objęta promocyjnym oprocentowanie – 2,7% w skali roku.

Warunki oferty

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium założysz za 0 zł. Dodatkowo nie zapłacisz ani złotówki za jego miesięczne utrzymanie. Nic także nie kosztuje pierwsza wypłata lub przelew w miesiącu. Atutem tego konta oszczędnościowego jest także to, że przy wypłacie lub przelewie nie tracisz odsetek.

Nasze konto oszczędnościowe jest stworzone z myślą o wygodzie klientów. Sam decydujesz, w jaki sposób z niego korzystasz. Jeśli cenisz swój czas, zarządzaj nim przez Internet. W prosty i łatwy sposób wypłacaj i wpłacaj swoje pieniądze. Dzięki stronie internetowej czy aplikacji mobilnej masz dostęp do swoich pieniędzy przez 24 godziny na dobę. Jeśli natomiast jesteś tradycjonalistą, cenisz komfort i bezpieczeństwo przyjdź do placówki bankowej i poproś o pomoc doradcę.

Jak można korzystać z konta?

Konto oszczędnościowe Profit jest otwierane na czas nieokreślony. Do jego obsługi możesz używać konta bieżącego w Banku Millennium. Środki pieniężne możesz łatwo i szybko przelewać między tymi rachunkami. Jednak to Ty wybierasz sposób korzystania z konta oszczędnościowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to konto funkcjonowało samodzielnie. Możesz posiadać maksymalnie jedno Konto Oszczędnościowe Profit.

Po zakończeniu okresu promocyjnego tj. po 3 miesiącach Twoje pieniądze nadal będą oprocentowane:

  • do 50 000 zł – 0,60%
  • od 50 000 zł do 100 000 zł – 0,70%
  • od 100 000 zł do 250 000 zł – 0,90%
  • od 250 000 zł do 500 000 zł – 1,00%
  • powyżej 500 000 zł – 1,10%

Dodatkowo warto pamiętać, że środki objęte promocją na 2,7% w całości są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Nie trzymaj swoich oszczędności w przysłowiowej skarpecie. W domu na pewno nie zarobią, wręcz przeciwnie, stracą poprzez rosnąca inflację.

Weź pewne 2,7% w Banku Millennium i śpij spokojnie!

Kliknij Tutaj i zdobądź więcej informacji o Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium.