Kontener na salonik sprzedaży lub biuro – sprawdź, jak wyglądają nowoczesne modele!

Chcesz mieć do dyspozycji nowoczesny salon sprzedaży na wynajem? Szukasz rozwiązania dla siebie, swoich klientów i własnej sieci sprzedażowej? Jeśli tak, to zajrzyj do nas – u nas zamówisz kontener na biuro sprzedaży od producenta.

Kontener handlowy – w dowolnym wariancie i konfiguracji

Właściwie zaprojektowana przestrzeń handlowa to podstawa. Zaaranżowanie do tego celu kontenerów handlowych z pełnym wyposażeniem pozwala na:

 • stworzenie wygodnego miejsca pracy dla przedstawicieli firmy,
 • zorganizowanie zaplecza niezbędnego do prowadzenia działalności w terenie,
 • przygotowanie przestrzeni, w której klient czuje się komfortowo i pewnie.

Nowoczesny kontener handlowy z klimatyzacją, łazienką, elektrycznością, oświetleniem i wieloma innymi udogodnieniami jest ergonomiczny, kompaktowy i jednocześnie zapewnia znacznie większy potencjał niż stacjonarne budownictwo wykorzystywane na użytek handlowy.

Moduły handlowe – dopasowane do potrzeb

U nas znajdziesz ładne, nowoczesne kontenery handlowe w różnych rozmiarach.

 1. Wariant standardowy – wymiary

Wymiary zewnętrzne modułu wynoszą 6055 × 2435 × 2850 mm. Z kolei jego wysokość wewnętrzna wynosi aż 2500 mm.

 1. Wariant maksimum – wymiary

Maksymalne wymiary zewnętrzne pojedynczego modułu wynoszą 10000 × 3000 × 3350 mm. Z kolei jego wysokość wewnętrzna to 3000 mm.

Możemy przygotować dla Państwa oszklony nowoczesny kontener na budkę sprzedażową na plac budowy na wynajem, zapewniając jednocześnie dostęp do:

 • instalacji klimatyzacyjnej i elektrycznej,
 • wysokiej jakości stolarki aluminiowej,
 • przeszkleń zapewniających naturalne oświetlenie,
 • zaplecza sanitarnego.

Co więcej, istnieje możliwość łączenia kontenerów, dzięki czemu można multiplikować ilość dostępnej przestrzeni sprzedażowej.

Pawilony handlowe pod klucz i w standardzie deweloperskim

Jako producent kontenerów handlowych na kioski, sklepy, budki wystawiennicze, pawilony i biura sprzedaży oferujemy je w standardzie:

 • Deweloperskim, w którym obiekty posiadają wykończenie od wewnątrz płytą OSB, wszystkie ścianki działowe, instalacje bez białego montażu, sieć wodno-kanalizacyjną, podtynkową instalację elektryczną, a także zabudowę pod “Geberit”. W tym wariancie zewnętrzna elewacja jest pokryta panelem lub blachą trapezową.
 • “Pod klucz”, w którym wykonano wykończenie wnętrz, instalacje, biały montaż wodno-kanalizacyjny, ogrzewanie, a także oświetlenie. Wewnątrz znajduje się też wykładzina. Dodatkowo obiekt wyposażony jest – na życzenie klienta – w stolarkę PCV lub ALU. Pawilon “pod klucz” jest od razu gotowy do eksploatacji.