Najkorzystniejsze oferty leasingowe dla klientów indywidualnych i firm

Planujesz w najbliższym czasie wymienić samochód jednak nie chcesz decydować się na jego zakup? Jesteś zainteresowany leasingiem pojazdu i potrzebujesz pomocy? Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania w sposób jasny i zrozumiały!

Posiadanie samochodu jest przywilejem, o którym każdy marzy. Wynika to przede wszystkim z korzyści i udogodnień jakie zyskuje człowiek. Nie trzeba się wówczas przejmować ograniczeniami związanymi z komunikacją miejską. Właściciel jest sam odpowiedzialny za to, o której godzinie wyjedzie i jakie jest jego docelowe miejsce. Codzienne funkcjonowanie staje się w takich okolicznościach znacznie łatwiejszym i przyjemniejszym procesem. Podróżowanie przy użyciu pojazdu pozwala na efektywniejsze realizowanie zadań, co natomiast doprowadza do możliwości zagospodarowania wolnego czasu na ulubione zajęcia. Nie każdy decyduje się jednak na takie rozwiązanie przez wzgląd na to jaki koszt wiąże się z zakupem pojazdu. Nie wszyscy dysponują takimi środkami, aby umożliwić jednorazową opłatę. Nie chcąc odbierać sobie korzyści i przywilejów warto wybrać zupełnie inną opcje o podobnej skuteczności. Jest to leasing używanego auta, który to skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm. Osoby korzystające z tej metody mają gwarancje zabezpieczenia swojego majątku i utrzymania całkowitej płynności finansowej. Nie bez znaczenia są także dogodne warunki jakie musi spełnić klient ubiegający się o używane auto w leasing. Wśród podstawowych kryteriów znajdują się następujące czynniki:

  • wybór rodzaju samochodu – jest to jedna z pierwszych czynności jakie stoją przed osobą zainteresowaną. W zakresie firmy znajdują się propozycje dostosowane do różnych potrzeb i oczekiwań odbiorców, dlatego selekcja ofert nie powinna stanowić problemu
  • określenie okresu umowy – jest to aspekt przyczyniający się w bezpośredni sposób do wysokości składki. Klient ma za zadanie ustalić przez jaki czas będzie trwało zobowiązanie, a także czy na koniec jego trwania chce wykupić przedmiot w konkurencyjnej cenie
  • regularne wpłaty – opierając się na modelu auta, długości umowy, a także indywidualnych predyspozycjach możliwe jest ustalenie raty leasingowej. Jej obliczenia dokonuje się bezpośrednio w placówce, a także stosując narzędzie przedsiębiorstwa jakim jest kalkulator leasingu.