Oferty pracy w Łodzi

Szukasz pracy na terenie Łodzi? A może chciałbyś zmienić obecną na inną? Najlepiej i najszybciej będzie, jeśli skorzystasz z ogłoszeń w sieci. Jedną z zasługujących na polecenie stron jest portal www.hitpraca.pl, na którym znajdują się atrakcyjne oferty pracy. Zebrano tam dużo różnorodnych ofert, które są na bieżąco aktualizowane. Informacje o firmach, wymaganiach i proponowanych zarobkach są przejrzyste i czytelne. Oto kilka przykładowych:

KIEROWNIK REGIONALNY DS. SPRZEDAŻ

Firma Adecco Poland poszukuje kandydata na stanowisko kierownika regionalnego ds. sprzedaży. Zakres zadań pracownika będzie obejmował pozyskiwanie i obsługę klientów na danym terenie, doradztwo, przygotowanie i negocjowanie warunków współpracy oraz planowanie i koordynowanie usług. Adecco Poland oferuje stałe zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe premie, samochód służbowy oraz możliwość pracy zdalnej. Od kandydata wymaga doświadczenia w pracy w podobnej branży, prawo jazdy kategorii B, praktycznej znajomości pakietu MS Office oraz nastawienia do dążenia do celów.

ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ CHMUROWYCH

Centrum Kompetencyjne IT Operations poszukuje kandydata na stanowisko eksperta, który dołączy do zespołu i wesprze rozbudowę ofert w ramach architektury opartej na chmurze. Zakres obowiązków pracownika obejmuje projektowanie oraz implementacja rozwiązań z obszaru usług chmurowych, udział w projektach, doskonalenie ofert technicznych i kosztorysów, przygotowywanie prezentacji i dokumentów oraz przewidywanie ewentualnych zagrożeń. Od kandydata wymaga się doświadczenia w podobnej branży, wyższego wykształcenia, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, certyfikatów oraz sumienności i dokładności. Pracodawca zapewnia stałe zatrudnienie, komfort pracy, stabilność finansową oraz możliwość zdobywania doświadczenia.

SPECJALISTA DO SPRAW TURYSTYKI

Coral Travel Poland poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. turystyki w jednym ze swoich biur. Wymaga od kandydata przynajmniej roku doświadczenia w branży turystycznej, sprzedaży lub przy obsłudze klienta, dobrą znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność, wiedzę na temat geografii świata, uprzejmości i komunikatywności. Oferuje zmianowy system pracy, szkolenia, wyjazdy i liczne benefity.

JAVA CLOUD DEVELOPER

SAP Labs Polska poszukuje osoby do pracy z wieloma programami informatycznymi, jak Java czy Agile. Do zadań pracownika należeć będzie ścisła współpraca z klientami firmy, testowanie funkcji produktu, dbanie o jak najwyższą ich jakość i zadowolenie klienta. Mile widziane jest doświadczenie w podobnej branży i sprawne posługiwanie się programami jak Git czy Jenkis. Pracownik dołączy do wspierających i zmotywowanych członków zespołu odpowiedzialnego za projektowanie, programowanie i aktualizację aplikacji.

OPIEKUN KLIENTA W GALERII HANDLOWEJ

Bank Millennium poszukuje kandydata na stanowisko obsługi klienta, przeprowadzania transakcji oraz analizowania potrzeb rynku. Wymaga wykształcenia co najmniej średniego, doświadczenia w pracy w branży telefonicznej, gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz komunikatywności. Oferuje liczne możliwości awansu, stabilnie zatrudnienie, szkolenia, pracę w najwyższych standardach, konkursy z nagrodami oraz takie benefity jak dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną czy zniżki na firmowe produkty i usługi.

Więcej ciekawych ofert pracy znajdziesz pod linkiem: praca Łódź.