TOP 3 Shooting Range Cracow

Strzelnica to miejsce, w którym zabawa łączy się z adrenaliną. Poznaj TOP 3 strzelnice w Krakowie i dowiedz się, gdzie najlepiej odpocząć i postrzelać z broni z najwyższej półki pod okiem certyfikowanych specjalistów. Tym strzelnicom zaufały już setki osób.

Szkoła ekstremalnej rozrywki

Shooting Range GoToShoot to miejsce, w którym możesz swój wolny czas zagospodarować na naukę strzelania. Doświadczenie, które pracująca tam kadra zdobywała przez lata, pozwoliło na stworzenie ośrodka, który spełnia wszelkie wymagania klientów. Wszystkie wymogi bezpieczeństwa zostały zachowane, więc pozostaje tylko cieszyć się zabawą. Jest to miejsce przyjazne zarówno dla osób rozpoczynających dopiero korzystanie z broni palnej, jak i tych bardziej doświadczonych. Instruktorzy uczą od podstaw lub pomagają doskonalić nabyte wcześniej umiejętności. Na stronie strzelnicy do wyboru dostępnych jest aż sześć pakietów z różnych półek cenowych, więc każdy może dopasować do siebie ten odpowiedni. Otwarta jest siedem dni w tygodniu.

Osobista przygoda z bronią

Do strzelnicy Top Gun, zlokalizowanej przy obwodnicy Krakowa, możesz się udać również z własną bronią. Dodatkowo organizowane są na jej terenie zawody. Każdy może się zgłosić i przetestować swoje umiejętności w jednej z najlepszych strzelnicy Krakowa. Jest to ośrodek przyjazny dla portfela, ponieważ ceny zaczynają się od 20 złotych za dziesięć strzałów. Ponadto, do wyboru jest ponad 40 rodzajów broni! Dla osób chcących wypróbować więcej niż jedną zostały stworzone pakiety, przy których wyborze można nieco oszczędzić. Do zabawy mogą dołączyć również dzieci i młodzież – dostępna jest broń dostosowana do młodszych pasjonatów strzelenia. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem instruktora w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Dlatego też przed rozpoczęciem strzelania, każda osoba zaopatrywana jest w słuchawki i okulary ochronne. Instruktorzy w Top Gun są pasjonatami, więc jeśli nie wiesz, co wybrać dla siebie, możesz zawsze poprosić o poradę.

Podróż w czasie?

Grot Gun to strzelnica w Krakowie, która jako jedyna udostępnia klientom oryginalną broń z drugiej wojny światowej. Dostosowują się do klienta – można wybrać pakiet z dostępnych lub stworzyć swój własny bez ograniczeń. Aby skorzystać z usług strzelnicy, konieczne jest wcześniejsze jej zarezerwowanie. Można więc mieć pewność, że tor będzie czekał pusty i przygotowany. Kadra strzelnicy należy do Stowarzyszenia Miłośników Broni Palnej, więc strzelający może skorzystać z fachowej pomocy specjalistów. Organizują oni imprezy plenerowe, wystawy i seminaria dotyczące broni palnej.