TOP 3 strzelnice w Krakowie. Która najlepsza?

Strzelnica to doskonała forma rozrywki dla osób dorosłych. Rywalizacja ze znajomymi w taki sposób, zapewni uśmiech na twarzy oraz niezapomniane wrażenia wspomnienia. W Krakowie warte naszej uwagi są przede wszystkim 3 strzelnice: “Strzelnica GoToShoot“, “Strzelnica Kraków. Profesjonalizm i pasja” oraz “Cracow Shooting Academy“. Odwiedzenie której z nich jest najlepszym pomysłem? Wybierzcie sami!

Strzelnica GoToShoot

To miejsce zapewnia szeroki asortyment pakietów strzeleckich, które są idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących. Jest to doskonała możliwość także dla tych, którzy chcieliby postrzelać z różnej broni m.in glock, AK-47, UZI, rewolwer, shotgun Haston. Wykwalifikowana kadra składa się z wielu doświadczonych instruktorów, a także z zawodników strzelectwa sportowego i żołnierzy. Szkolą, przygotowują do egzaminów oraz prowadzą zaawansowane kursy – wszystko za dość przystępną cenę. Ich oferta skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych, jak również zorganizowanych grup. Przeglądając ich ofertę możemy znaleźć także informacje o przygotowywaniach do testów, dzięki którym otrzymamy pozwolenie na bronie kolekcjonerskie, sportowe oraz obiektowe.

Pełną ofertę strzelnicy GoToShoot możesz sprawdzić na stronie www.

Strzelnica Kraków. Profesjonalizm i pasja

Jest to miejsce, w której łączona jest nowoczesność z tradycją. Podobnie jak poprzednio, oferują gotowe pakiety, kompozycję własną, a także pakiety grupowe (minimum 7 osób). Istnieje możliwość strzelania z własnej broni, oczywiście za okazaniem odpowiednich dokumentów. Cena takiej zabawy na “własną rękę” jest na prawdę niska. Doświadczeni instruktorzy pomagają przygotować się do egzaminów, jednak potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja w tym celu. Lokal jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu możemy skorzystać z darmowego WiFi, dostępnego dla klientów. Ogromnym plusem jest to, że strzelnica jest ogrzewana oraz klimatyzowana, tak więc pogoda na zewnątrz nie ma wpływu na temperaturę w środku oraz to, że parking jest bezpłatny.

Cracow Shooting Academy

Pozwala na szlifowanie swoich umiejętności strzeleckich. Usługi świadczone są przede wszystkim dla pasjonatów tego sportu. Oferują wynajmowanie sali w celu organizacji wieczoru kawalerskiego, imprezy integracyjnej, urodzin, ale również gdy chcemy spróbować swoich sił w pojedynkę. Ich oferta przeznaczona jest zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę ze strzelaniem, jak również dla tych zaawansowanych, dla których prowadzone są szkolenia z doskonalenia techniki strzeleckiej. Zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która pomoże nam stać się specjalistami w tej dziedzinie.